Барам работа од дома, call центар
1 €
09.12.2020 22:46

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Општи работни места

Пол:

Женско

Образование:

ВСС-VII Степен

Возачка дозвола:

Немам

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Барам работа од дома, кол центар диспечер (call center dispecer). Одлично познавање на англискиот јазик, имам живеено во америка 7 години и работено како негувателка за деца со аутизам.
Работа со word, exel документи.
Број на телефон: 078 511 884

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Dijana
Потврден огласувач
078511884
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам