1 / 11
Stan 90m2 + garaza 27m2
80.000 €
22.06.2022 22:34

Чаир / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

90 m²

Греење:

Централно

Спрат:

8 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Запад

Адреса:

M.M.Brico, Cair

Se prodava stan 90m2 na 8 kat vo Cair + garaza od 27 m2. Stanot ima dnevna so trpezarija, kujna, 3 spalni sobi, 1 ostava, 2 toaleti i 2 balkoni. Zainteresiranite moze da dobijat poveke informacii na viber +4792287827 Sasho.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Keti
Потврден огласувач
070997078
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам