1 / 12
ALFA 147 I 156 1.9JTD 85KW I 2.4JTD
1 €
20.06.2022 12:08

Делчево / Делчево

DELOVI ZA ALFA 147 I 156 ZA 2.4 JTD IMAM SAMO DIZNI KOMPRESOR KLIMA LEVA POLIOSOVINA SO ZGLOBOVI I RUKAVEC KOMPJUTER ABS PUMPA LETVA ZA 1.9 JTD IMAM POVEKE DELOVI ZA INFO 078526031
078526031 SASKO

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078301467
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам