1 / 4
Kupuvam koli na bg ili stranski tabli za delovi
1 €
08.06.2021 13:45

Свети Николе / Свети Николе

Марка:

BMW

Модел:

120

Година:

2019

Гориво:

Дизел

Километри:

5000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

06.2021

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Kupuvam koli na bg ili stranski tabli celi za delovi pod cena od realnata
Ponudi na viber 078257666

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се бара од:

Столе-Пиџо
Потврден огласувач
078257666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам