1 / 3
Фрижидер нов
12.000 МКД
Цената не е фиксна
24.05.2022 16:11

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Се продава фрижидер со димензии 60x60x172

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Весна
Потврден огласувач
070277521
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам