1 / 12
Opel Astra 1 7CDTI 110hp
5.900 €
04.03.2021 15:10

Струмица / Струмица

Марка:

Opel

Модел:

Antara

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

☑ Opel Astra 1.7 CDTI 110hp ☑

☑Марка-Opel
☑Модел-Astra
☑Мотор-1.7 110hp Euro 5
☑Година-2010
☑Километри-160 000

✅ОПРЕМА✅

✅4 нови гуми
✅Халогенки
✅ABS/ESP
✅Ел Прозори/Ретровизори
✅Борд Компјутер
✅Ауто холд
✅Телефон
✅Климатроник
✅Кожен Волан
✅Радио Цд Аух Команди на волан
✅10xАирбеци

УВОЗ ИТАЛИЈА
ПЛАТЕНИ СИТЕ ДАВАЧКИ ДО РЕГИСТРАЦИЈА
РЕАЛНИ 160 000 КМ

⛔AUTO EDITION

Цена:6400€
СТРУМИЦА
📞076 666 692
📞078 424 610

Poveke sliki na linkot: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=971872050003524&id=244617622728974

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Auto Edition STRUMICA
Струмица R1401 184
Потврден огласувач
076666692
Испрати Е-маил до огласувачот

Opel Astra 1 7CDTI 110hp

5900 €

Passat CC 2.0TDI

1 €