1 / 2
Philips готвач на пареа
2.600 МКД
11.12.2020 00:21

Струмица / Струмица

Состојба на предмет
Нов

Нов готвач на пареа, купен на 30.11 со гаранција, еднаш употребен.Готвачот е на 3 нивоа со додаток за супа и ориз.Има заштита од прегревање и лесно се додава вода додека е во функција.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Готвачи на пареа

Се продава од:

Руменка
Потврден огласувач
078254669
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам