1 / 12
OPEL CORSA 1,3 CDTI 90 KS COSMO !
2.700 €
Цената е фиксна
3.500 €
03.08.2021 08:27

Кочани / Кочани

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

OPEL CORSA 1.3 CDTI 90 KS COSMO SEGA UVEZENA OD ITALIJA SO MNOGU OPREMA:
- CLIMA
- SERVO KOZEN VOLAN
- RADIO CD MP3
- AIRBAGS
- ELEKTRIKA
- BOARD COMPUTER
- CENTRALNO
- ABS
- ESP
- ALU BANDAZI SO SKORO NOVI GUMI
- ALARM
- SVETLA ZA MAGLA
- BEZ NIKAKVI ZAMENI !!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

SUPERAVTO
Потврден огласувач
070 278 900 ; 076 505 500
Испрати Е-маил до огласувачот

SUZIKI SPLASH 1,3 DDIS DIZEL MOTOR 2009 GOD EKSTRA !

3850 €

VW POLO 1,2 BENZIN 2007 EKSTRA !

2850 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам