1 / 3
Продавам термо печки
1 МКД
27.05.2022 10:00

Кисела Вода / Скопје

3 термо печки од 3KW; 4KW; и 6KW по цена од 2.000, 4.000 и 6.000 денари

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

Ana
Потврден огласувач
078490075
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам