1 / 5
Bandazi za Mercedes 15 6.5J ET43 C E KLASA
1 МКД
Цената не е фиксна
10.04.2021 09:11

Кавадарци / Кавадарци

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

6.5J

Дијаметар:

15

Дијаметар на дупка:

112

Број на дупки:

Со 5 дупки

Prodavam 4 komada Fondmetal bandazi izvadeni od Mercedes.
6.5Jx15
5x112
ET43
Ima samo edno kapace (na slikata)
Dogovor okolu cenata na lice mesto

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Mitko
Потврден огласувач
070239423
Испрати Е-маил до огласувачот