1 / 12
SE IZDAVA LIMUZINA ZA SVADBI I DRUGI SVECENOSTI
1 €
04.07.2022 11:20

Бутел / Скопје

Se izdavat Limuzini za site vidovi na svecenosti: Svadbi,Veridbi,maturski,rodendeni,za godisnini i dr.
MOB: ☎️ 070/520-021 ☎️ & ☎️070/273-444☎️

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Возила за изнајмување

Се продава од:

ART
Потврден огласувач
070273444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам