1 / 2
valci za sotni osnovi
1.000 €
11.12.2020 21:31

Кавадарци / Кавадарци

prodavam valci za sotni osnovi so dimenzii na celija od 5.2mm i dolzina na valcite 320mm
i dimenija na celija5.1mm i dolzina na valcite 450mm

Категорија: Останато

Се продава од:

risto
Потврден огласувач
070536729
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам