1 / 12
Се издава Вила во Маврово
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.02.2022 13:00

Маврово и Ростуша / Гостивар

Број на соби:

5

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Вила нов објект со убав поглед на планината Бистра ⛰️🎿

Само за фамилијарен престој
**Попуст за престој од мин. 5 дена**

• Со 3 спални соби за максимум 9 лица
• Греење на камин на дрва, инвертер клима, подно греење, ел. панели
• Две купатила и една туш кабина
• Соѕидана скараџиска фурна надвор
• ТВ, Wi-Fi

ЛОКАЦИЈА: Во близина на црква „Св. Никола“ (новата црква) и скијачкиот центар.

Повеќе информации на тел. 078-383-280

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Miki
Потврден огласувач
078383280
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам