1 / 1
Custom GAMING PC Builder
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.12.2020 00:53

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Xaрд диск HDD:

2 TB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

SSD

-Bejme ndertimin e kompjutereve GAMING dhe Normal sipas zgjedhjes se juaj te pjeseve dhe me idete tona sipas nevojave tuaja.
-Izgradime kompjuter GAMING i NORMAL kako vie sakate so vashata izbor na delovite i so nashite idei spored vashata potreba...

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Matrix Computers
Потврден огласувач
070531106
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам