1 / 2
USB Internet PC Web kamera za kompjuter online nastava
300 МКД
15.08.2022 18:17

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam novi PC Web kameri..
Se povrzuvaat na USB vo kompjuter.
Imaat i konektor za mikrofon.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Вебкамери

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам