1 / 4
Se prodava Hauwei Y5p
4.500 МКД
12.12.2020 16:21

Охрид / Охрид

Марка:

Huawei

Модел:

Y5p

Боја:

Black

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Se prodava Huawei Y5p ram 2gb vnatresna 32gb socuvan so zastitna maska i zastitno staklo pod garancija. koristen e od postara osoba samo za viber

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Cvetan
Потврден огласувач
078312103
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам