1 / 11
Audi A6 2.7 TDI 2008
По Договор
12.12.2020 16:59

Делчево / Делчево

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Моторот работи перфектно, менувачот работи перфектно, секое копче и сензор работи.

Телефон: 075287820

- ABS/ESP/TCS
- Централно заклучување и два клуча
- Електрична рачна кочница
- Фабрички аларм
- Шестстепен автоматски менувач + F1 менувач на волан + TipTronic функција
- Нови Riken гуми на 18" оригинални Audi алуминиумски бандажи.
- CD Radio со команди на волан
- Сите воздушни перничиња
- AUDI MMI 2G HIGH со екран во боја
- Навигација со DVD во багажникот
- Крем кожен ентериер во беспрекорна состојба
- Две предни седишта со електронско подесување
- Подршка за лумбар (долен дел од рбетот)
- Двозонска клима
- Keyless Go систем
- Start/Stop копче
- Автоматски брисачи
- Автоматски прскалки на фарови
- Електрична контрола на ретровизори
- Оригинални ксенон фарови
- Светла за дневно возење (Daytime running lights)
- Сензор за дожд
- Вакум на сите врати

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
070688869
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам