1 / 1
Se prodava USB LAN za povrzuvanje na mrezen kabel
600 МКД
Цената е фиксна
07.04.2022 11:23

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

USB LAN
Povrzuvanje na mrezen kabel preku USB port na PC ili Laptop.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / USB Производи и Мемориски Картички

Се продава од:

Pro
Потврден огласувач
070261123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам