1 / 5
Mini Cooper 1.6 benzin za delovi
1 €
24.07.2022 21:16

Кичево

Марка:

Mini

Модел:

Cooper D

Година:

2004

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2018

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Sve so vi treba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sejdo
Trpe blazeski 21
Потврден огласувач
078268198
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам