1 / 2
Nosaci za skii I board Thule SnowPro 745
2.900 МКД
20.01.2023 12:00

Аеродром / Скопје

Nosaci za skii Thule Snow Pro 745 za 3 para skii ili 2 board, vo odlicna sostojba, imaat zaklucuvanje, moznost za stavanje na celicni krovni nosaci
Vi
Kako ponuda imam i drugi vidovi na krovni nosaci za site vidovi na vozila, nosaci za velosipedi, nosaci za skii, kuferi.
Thule

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од: Претпријатие

Dejan Thule
Потврден огласувач
070273503
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам