1 / 3
Gumi 255 70 18 Bridgestone zimski
200 €
Цената е фиксна
26.11.2022 08:31

Велес / Велес

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

255

Висина:

70

Дијаметар:

18

Se prodavaat gumi 255 70 18 Bridgestone zimski kako novi .. Cetiri isti super gumi
Cena: 200 evra
Tel: 071682777
Veles

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
071682777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам