1 / 3
Куќа во градба
1 €
Цената не е фиксна
13.12.2020 10:11

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4,5

Квадратура:

110 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

30 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Христијан Карпош 110 б

Се продава куќа во градба, во населба Леваци-Штип, веднаш над Тера маркетот, за повеќе информации обратете се на телефонскиот број 077/ 677-317

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Vesna
Потврден огласувач
077677317
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам