1 / 10
Se izdava dukan vo Topansko Pole
По Договор
13.12.2020 15:16

Чаир / Скопје

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Se izdava dukan vo Topansko Pole, 40 kvadrati. Dukanot e podelen na dva (povrzani) dela i moze da se koristi kako eden objekt ili kako dva pomali objekti.

Kontakt telefon: 075 456 917.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Dukan
Потврден огласувач
075-456-917
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам