1 / 4
Se prodavaat Bluetooth bezzicni slusalki
800 МКД
Цената е фиксна
01.10.2021 17:57

Охрид / Охрид

BT-MusiCool 300
Aiptek BT-MusiCool 300 Bluetooth A2DP Wireless Headphones with A2DP Sender and built in Microphone
Brand: Aiptek
Connections Bluetooth, Wired
Model Name BT-Musicool 300
About this item
Wireless Headphones with built-in microphone
VoIP possibility with PC / Notebook
Can be used like Headset with Mobile Phone
Plug-and-Play
Enjoy high fidelity music

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Микрофони/Слушалки

Се продава од:

Pro
Потврден огласувач
070261123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам