1 / 3
Parker ново пенкало
1.000 МКД
29.06.2022 11:50

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам ново пенкало Parker, купено од продавницата Samsonite во Скопје за 2000 денари , ново е , не е употребено, стои во оригиналната кутија како што е купено. Може да се искористи за подарок за било каква пригода.

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Останато

Се продава од:

Lile
Потврден огласувач
078476754
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам