1 / 1
Web Camera Flexible A4TECH 8 MEGA Pixels
1.800 МКД
Цената е фиксна
01.10.2021 17:57

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Flexible web camera, Nova. Vo pakovka

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Вебкамери

Се продава од:

Pro
Потврден огласувач
070261123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам