1 / 1
Prodavam Menjac Alfa Romeo , Fiat , Opel , M32
200 €
Денес 12:27

Кичево

Alfa Romeo: 147 , 159
OPEL Astra H , Astra J , Corsa D , Corsa E , Insignia , Meriva A , Meriva B , Mokka , Vectra C / signum , Zafira B, Zafira C

Fiat: Punto , Bravo , Croma

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Менувачи

Се продава од:

Dimce
Потврден огласувач
077702055
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам