1 / 1
Domasen AJVAR
1 МКД
06.03.2022 01:22

Ѓорче Петров / Скопје

Domasen originalen ajvar cena 300den
kontakt samo na ovoj broj 075 230 508
075 230 508
075 230 508

Категорија: Храна и готвење / Останато

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
078350033
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам