1 / 4
atraktivni placevi za izgradba na novi KUĆI
200 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.06.2021 23:26

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

400 m²

Тип на земјиште:

Градежно

atraktivna ponuda vo agencija "CHANAK"

SE PRODAVA!!!

atraktiven plac od 1200m2
za izgradba na stanben objekt - KUĆA

do samiot plac ima doneseno struja i voda.

LOKACIJA:
vo neposredna blizina na "KASARNATA" vo Tetovo

placot ima moznost da se podeli na pomala kvadratura.

cenata e 200 eur za 1m2.

za podetalni informacii barajte na :078 271 777

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 071/280-333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам