1 / 1
PREMIUM PONUDA - samo za GOLEMI INVESTITORI
1 €
15.04.2021 03:25

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

30000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

PREMIUM PONUDA samo vo agencija "CHANAK"

gradezno zemjishte vo Tetovo so gotovi markici P+4
za izgradba na stanbeno-deloven komplex

za podetalni informacii: 078 271 777

cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

ATRAKTIVEN PLAC VO SELO BRVENICA OD 600M2

26999 €

GRADEŽNA PARCELA OD 4270 M2 VO INDUSTRISKA ZONA KAJ LEAR

35 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам