Се издава плац на Западен Булевар во Кавадарци!
1 €
Цената не е фиксна
16.05.2022 23:20

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

6342 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се издава плац со објект и остава, на Западен булевар во Кавадарци.

Површина од 6342 м2.

Повеќе инфо на број: 070643001

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
071507586
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам