1 / 8
Sijalici razni vidovi
1 €
30.07.2022 21:18

Аеродром / Скопје

Razni vrati na sijalici si e 14 i e27 grlo.bajonet grlo.neonki vo boja reflektorki.spot sijalici.ukrasni tela za halogenki tu armaturi so starter od 60 i 120 cm sijalici za zracenje i reuma.sijalici za rerna. halogeni ampuli

Категорија: Продавници, Трговија / Продавници за бела техника и ТV/Hi-Fi

Се продава од:

jovan
Потврден огласувач
078830303
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам