1 / 12
Racno Pleteni Kapi i Eleci Za Vasite Najmili
350 €
11.01.2021 13:21

Велес / Велес

Golem izbor na maski i zenski detski Kapi, Eleci i kalci
Pleteni se so visokokvalitetna vunica
Cena na kapite 350-400 denara
Cena na elecite 600 denara
Cena na kalcite 250 denara
Info samo na 070 456 875 Slavica

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Се продава од:

.....
Потврден огласувач
070 985 925
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам