1 / 1
MINI GPS NAVIGACIJA
1.250 МКД
17.01.2022 18:30

Ѓорче Петров / Скопје

Рачна мини GPS навигација мини GPS приврзок во реално време PG03 GPRS USB компас на полнење за спорт на отворено Патување пешачење

Категорија: Спортска опрема и активности / Кампување и Природни активности / Останато

Се продава од:

Nebojsa
Потврден огласувач
078 302 600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам