1 / 2
Pistol Crvena Zastava 9mm- SAMO ZA LICA SO ODOBRENIE !!
400 €
Цената е фиксна
02.12.2022 12:54

Тетово / Тетово

Pistolot e recisi nekoristen, nema ispukano povekje od 10 kurshumi. So nego odat 2 ramki za municija. Po 15 kurshumi na edna ramka! Crvena Zastava 99 so kalibar od 9mm.

SAMO ZA LICA SO ODOBRENIE ZA CUVANJE ORUZJE!!

Cenata e fiksna, Samo kesh bez zameni!! 400EVRA

Informacii na : 078335044

Категорија: Останато

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
075243763
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам