1 / 7
CEVLI SALOMON 29 UVOZ OD ŠVAJCARIJA CIZMI ZA SKIJANJE PATIKI
90 €
31.12.2020 20:26

Велес / Велес

Cevli za skijanje br 45 (29) Uvoz od Švajcarija top modeli za top cena.
Cena 95€.
Tel: 070/681-904
ISPRAKAM PO KARGO EKSPRES

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

SKIproperty
ul:Vasil Anteski Dren br:9 Veles
Потврден огласувач
0038970681904
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам