1 / 5
Се продава куќа
1 €
17.03.2021 19:25

Македонски Брод

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

9

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

436 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Македонски Брод ...ул. Душан Митрески

Се продава куќа карабина на ул. Душан Митрески - Македонски Брод.
Куќата е убанизирана, легализирана со платени комуналии. Има можност за деловен простор.

Цена по догововор

Контакт Гордана - 070/378-067

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Оливер
Потврден огласувач
070332402
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам