1 / 12
CEVLI NOVI SALOMON 24,5 UVOZ OD ŠVAJCARIJA CIZMI PATIKI
90 €
14.12.2020 22:10

Велес / Велес

Čevli za Skijanje ,,SALOMON,,NOVI br24,5 Uvoz od Švajcarija Top model za Top Cena 100€
Tel 070/681-904
Isprakam po Kargo Ekspres

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

SKIproperty
ul:Vasil Anteski Dren br:9 Veles
Потврден огласувач
0038970681904
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам