1 / 10
CEVLI DALBELLO 21.5 (259mm) UVOZ OD ŠVAJCARIJA CIZMI PATIKI
40 €
14.12.2020 22:46

Велес / Велес

Čevli Dalbelo br:21,5 (259mm) Uvoz od Švajcarija Top Model Za Top Cena : 50€
Tel : 070 /681-904
Isprakam po Kargo Eksprad

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

SKIproperty
ul:Vasil Anteski Dren br:9 Veles
Потврден огласувач
0038970681904
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам