1 / 12
CEVLI DALBELLO 27,5(318mm) UVOZ OD ŠVAJCARIJA CIZMI PATIKI
85 €
14.12.2020 23:17

Велес / Велес

Čevli ,,Dalbello,, br 27,5 (318 mm) Uvoz od Švajcarija Ekstra Model za Ekstra Cena 90€.
Tel:070/681-904
Isprakam po Kargo Ekspres

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

SKIproperty
ul:Vasil Anteski Dren br:9 Veles
Потврден огласувач
0038970681904
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам