1 / 12
CEVLI ROSSIGNOL 28,5(328mm) UVOZ OD ŚVAJCARIJA CIZMI PATIKI
95 €
14.12.2020 23:25

Велес / Велес

Čevli ,,Rossignol ,, br 28,5 (328mm) Uvoz od Śvajcarija Ekstra Model za Ekstra Cena : 95€
Tel: 070/681-904
Isprakam po Kargo Ekspres

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

SKIproperty
ul:Vasil Anteski Dren br:9 Veles
Потврден огласувач
0038970681904
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам