1 / 1
Bmw 1000rr 2019/2020g
500 €
09.01.2021 07:36

Кичево

Марка:

BMW

Вид:

Спортски

Година:

2020

Модел:

Bmw 1000rr 2019/2020g

Bmw 1000rr 2019/2020g samo racki za kocnica i kumplug novi voopsto ne koristeni!!!

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
075202635
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам