1 / 8
Web strana Веб страна и Elektronsko meni
60 €
28.12.2020 17:35

Скопје Центар / Скопје

Најлесен и наједноставен пристап до вашето мени! ☕

💲 Цена на целосна имплементација во вашиот угостителски објект чини 2евра/месечно или 19евра/годишно(Цената важи со сите наши бонуси кои што можете да ги најдете во Ценовникот преку нашата веб страна)

📱 Нарачки за имплементација:
077 895 280 или
вибер 076 841 590
info@elektronskomeni.mk

🔹За повеќе информации посетете ја нашата веб страница: www.elektronskomeni.mk

Изработуваме професионални веб страни за вашиот бизнис, вашиот бизнис ќе добие целосна слика и приказ за тоа што точно вие правите и кои се вашите цели. Ние сметаме дека успехот на нашите клиенти е и наш успех и се стремиме кон тоа да имаме цврста и долга соработка.

*Со изработка на веб страницата од нас добивате:
-Хостинг сервер
-Домен (име на страницата) [.mk] [.com.mk] [.com] [.org] и слично.
- Персонална емаил адреса со вашиот домен и емаилот ќе го содржи и името на вашиот бизнис.
-Бесплатно одржување во текот на годината.

-Наши клиенти:
https://subzy.mk/ - страна со онлине нарачки
https://fimasi.com.mk/ - агенција за недвижности
https://jakovmebel.mk/ - изработка на мебел
https://casacubana.com.mk/ - кубански ресторан
https://staklodebi.com/ - стакларски објект
https://stadia.com.mk/ - кујна и пекара
https://emsahe.com/ - online маркет
https://intrade.com.mk/ - шпедиција/царински склад/транспорт и логистика
https://dizajnpro.mk/ - штампарија и дизајн
https://artistsolar.com/ - блог / весник.
http://www.makedonskapoezija.mk/ - официјален сајт на Македонска Поезија
http://www.kuskus.mk/ - модерен пица бар(наскоро и со систем за онлине нарачки)
https://ilcomakedonija.mk/ - официјална страница за лицата со стома во Република Македонија
и уште многу проекти кои што се во изработка и ќе бидат стартувани наскоро!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Клучни зборчиња:
( vebsajt, vebstrana, вебстрана, veb, хостинг, flaeri, brendiranje, facebook, instagram, odrzuvanje, veb sajt, veb , veb stranica, veb strana, veb stranici, web stranica, web strana, vebdizajn,veb dizajn, izrabotka na sajt, web design, webdesign, website, banner, logo, photoshop, hosting, php, wordpress, html, html5, вебсајт, веб сајт, вебдизајн, веб дизајн, SEO, интернет сајт, biznis, bisnis, интернет страна, портал, веб портал, internet, internet stranа, domain, домен, мени, емени, е-мени, електронско мени, ел мени, дигитално мени, digital menu, digitalno meni)

Категорија: Компјутери / Софтвери / Бизнис

Се продава од:

Електронско Мени Македонија
Потврден огласувач
077895280
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам