1 / 5
Vaga Silver Crest
1.000 МКД
05.10.2022 13:43

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Vagata e nova od germansko proizvodstvo SILVER CREST.
Nameneta e za merenje na telesna tezina, so cetiri senzori za precizno merenje, so step-on funkcija avtomatski se vklucuva i isklucuva, so prikaz za opteretuvanje i slaba baterija.
Informacii na tel.
075 - 581 - 117
GORAN

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Телесни ваги

Се продава од:

IGOR
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам