1 / 1
Agenti za vo Call Center
По Договор
29.08.2022 09:42

Тетово / Тетово

Počituvani

Barame agenti za rabota vo Call Center koi go poznavaat germanskiot jazik.
Fiksna mesecna plata plus bonusi so možnost da se raboti i od doma ( Home Office ).

Godinite i polot ne se bitni.

Povelete i javete se isklučivo na ovoj broj : 38970399230. Možete slobodno i na Viber i na WhatsApp da se javite.

Vi blagodaram.
--------------------------------------

Tënderuar/a
Kemi nevojë për Agjent në Call Center të cilët/at e flasin gjuhën gjermane.
Rrogë bazë plus bonuse me mundësi për të punuar edhe nga shtëpia ( Home Office )
Mosha dhe gjinia nuk luajn rol. Urdhëroni dhe paraqituni vetëm në këtë numër tel: 38970399230.
Mundeni lirisht të paraqiteni në Viber dhe në WhatsApp.

Ju falemnderit.

Категорија: Останато

Се продава од:

Arben
Потврден огласувач
70399230
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам