1 / 1
mesto
1 €
Цената е фиксна
02.07.2022 09:50

Битола / Битола

Квадратура:

3050 m²

Тип на земјиште:

Останато

se prodava lozje na samiot pat za nizepole

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ace
Потврден огласувач
076683221
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам