1 / 12
AUDI A6 3.0TDI QUATTRO 245KS ,,ENTERIERAUTO,,
15.999 €
16.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.02.2021 14:51

Струмица / Струмица

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

GOLEMI POPUSTI...🚘🚘🚘🚘🚘
NOV UVOZ
PLATENI DAVAČKI DO REGISTRACIJA
4 NOVI GUMI
2 KLUČA
MOZE PROVERKA VO SERVIZ
EKSTRA SOSTOJBA
MOZE ZAMENA I VE MOLAM SAMO REALNI PONUDI
ZA KEŠ EKSTRA CENA
NAJ POVOLNA CENA NA PAZAROT
ZA POV INFO NA TEL🚘🚘🚘070 80 84 84 🚘🚘 I 078 43 33 55

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

enterierauto
DABILE - STRUMICA
Потврден огласувач
070643494 . 078433366 .. 070808484.. 078433355
Испрати Е-маил до огласувачот