1 / 1
HP TONER CF230A kompatibilen za HP LASERJET M203, M227
600 МКД
15.09.2022 09:27

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Тонер компатибилен за следниве принтери:
HP LaserJet Pro M203, M203dn, M203dw
HP LaserJet Pro MFP M227, M227FDW, M227SDN, M227FDW

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Потрошен материјал / Тонери / Кертриџ

Се продава од: Претпријатие

TMtech
Потврден огласувач
076427821
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам