1 / 1
HP TONER CF244A za HP LASERJET PRO M15a, M15w, M28a, M28w
690 МКД
Со вклучен ДДВ
15.09.2022 09:34

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

HP CF244A (44A) Тонер компатибилен за следниве принтери:
LaserJet Pro M15
LaserJet Pro M15a
LaserJet Pro M15w
LaserJet Pro M28
LaserJet Pro M28a
LaserJet Pro M28w

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Потрошен материјал / Тонери / Кертриџ

Се продава од: Претпријатие

TMtech
Потврден огласувач
076427821
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам