1 / 12
Sistemi za podmackuvanje na masini ( Caterpillar, Komtasu,)
1 МКД
28.03.2022 08:13

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Алфатек ДООЕЛ Скопје нуди производи и услуги од следните области:

- индустриски масти за подмачкување,
- планирање и одржување на тековно подмачкување,
- проектирање, испорака и монтажа на системи за централно подмачкување од програмaта на SKF и Beka Max за товарни возила, багери, утоварачи и сл.
- Испорака и мотажа на електромеханички дозатори на маст
- Сервис и репарација на веќе постоечки системи за централно подмачкување
( Caterpillar, Komtasu, JCB, Bob Cat, Liebherr, Sany, Kobelco, Case, Hitachi, John Deere, Volvo, Lui Gong, New holland, Takeuchi )

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Alphatech
Ул. Никола Парапунов, бр.41 (Макотекс, зг. 5/III/59)
Потврден огласувач
078206668 / 070330584/ 071371326
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам